6 ważnych rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem urządzenia wielofunkcyjnego do biura.

  1. KOLOROWE WYDRUKI BARDZIEJ PRZYCIĄGAJĄ UWAGĘ CZYTELNIKÓW I WYDŁUŻAJĄ 1 CZAS ZAPAMIĘTANYCH TREŚCI O 82% |Urządzenia wielofunkcyjne Sharp serii Colour Advanced i Colour Essentials wykorzystują innowacyjny system Colour Consistency, który zapewnia wysoką jakość kolorowych wydruków i intensywność kolorów.
  2. PONAD 35% UŻYTKOWNIKÓW SMARTFONÓW I TABLETÓW CHCIAŁOBY DRUKOWAĆ ZE SWOICH URZĄDZEŃ, ALE NIE WIE, JAK TO ZROBIĆ | Urządzenia wielofunkcyjne serii Colour Advanced i Colour Essentials firmy Sharp ułatwiają wykorzystywanie BYOD (Bring Your Own Device) w biznesie, wspierając popularne technologie drukowania mobilnego bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł wydrukować zdalnie e-mail, prezentację PowerPoint, kartę pokładową lub inny potrzebny dokument w nieskomplikowany sposób.
  3. WIĘKSZOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW, KORZYSTAJĄC W BIURZE Z URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNEGO, ZNA TYLKO MAŁĄ CZĘŚĆ JEGO FUNKCJI | Urządzenia wielofunkcyjne serii Sharp Colour Advanced i Colour Essentials są proste w obsłudze. Modele tej serii wyposażone są w dotykowe kolorowe wyświetlacze o przekątnej 10”, które sprawiają, że nawigacja po menu urządzenia wielofunkcyjnego Sharp staje się tak łatwa, jak obsługa zwykłego tabletu. Dzięki temu nawet początkujący użytkownicy mogą nauczyć się wykorzystywania bardziej zaawansowanych funkcji i konfiguracji bez problemu.
  4. 50 GODZIN TRACĄ UŻYTKOWNICY CZEKAJĄC, AŻ URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE NAGRZEJE SIĘ I BĘDZIE GOTOWE DO PRACY | Urządzenia wielofunkcyjne Sharp serii Colour Advanced i Colour Essentials nagrzewają się w ciągu kilku sekund i mogą pomóc firmom w skróceniu tego czasu oczekiwania o połowę.
  5. WIELE MODELI URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH WYKORZYSTUJE RÓŻNE KASETY Z TONEREM, ZMUSZAJĄC FIRMY DO MAGAZYNOWANIA KASET KILKU TYPÓW | Wszystkie urządzenia wielofunkcyjne Sharp serii Colour Advanced i Colour Essentials używają jednego rodzaju kaset z tonerem w poszczególnych kolorach, minimalizując konieczność magazynowania wielu różnych typów kaset.
  6. BEZPIECZEŃSTWO JEST PRIORYTETEM | Urządzenia wielofunkcyjne Sharp serii Colour Advanced i Colour Essentials wyposażone są już w standardzie w pakiet funkcji bezpieczeństwa, obejmujący 256-bitowe szyfrowanie danych, zabezpieczenie nadpisywania danych do 10 razy oraz wygodną funkcję End-of-Lease, która usuwa wszystkie dane firmowe i osobowe przy wymianie urządzenia.
error: Content is protected !!