Usługa PCaaS – laptopy biznesowe w przystępnej cenie

Przedsiębiorstwa muszą umiejętnie zarządzać swoim czasem i zasobami, aby generowały one możliwie największą wartość, zarówno dla firmy, jak i jej klientów. Problemy z przestarzałą i nieefektywnie zarządzaną technologią są w stanie skutecznie rozpraszać uwagę, wpływając negatywnie na produktywność i rentowność.

Oferowana przez nas usługa PCaaS (PC as a Service) to bezpieczna i dopasowana forma leasingu laptopów biznesowych. Umożliwia firmom zbudowanie własnego, dowolnego środowiska IT bez wysokich nakładów finansowych. Proces ten eliminuje wiele kosztów związanych z zakupem komputerów i zarządzaniem nimi we własnym zakresie. Oznacza to przede wszystkim spokój w zakresie działania sprzętu przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu, ułatwione finansowanie zakupu notebooków i regularną wymianę sprzętu zgodnie z aktualną na rynku technologią.

Wydajna technologia, której możesz zaufać

Dzięki naszej usłudze PCaaS zawsze korzystasz z najlepszych produktów dostępnych na rynku i jednocześnie możesz efektywniej zarządzać  kapitałem w firmie. Miesięczne opłaty są niskie, przewidywalne i dostosowane do Twojego budżetu. Obniżasz całkowity koszt posiadania (TCO), a co więcej nie musisz dokonywać dużych inwestycji, dzięki czemu Twoja firma ma do dyspozycji większe środki na prowadzenie działalności.

W ramach usług PCaas dostarczamy również usługi bezpieczeństwa, które zapewniają również nieprzerwaną ochronę przed cyberatakami, złośliwym oprogramowaniem, wirusami i innymi zagrożeniami. Masz dostęp do kluczowych poprawek w zakresie zabezpieczeń systemu i najlepszego oprogramowania antywirusowego nowej generacji.

Każdy notebook działa optymalnie dzięki oferowanemu przez nas proaktywnemu monitorowaniu wydajności. Oznacza to, że możesz wydajniej pracować i lepiej dbać o własnych klientów. Nasze systemy nieustannie monitorują sprzęt, natychmiast identyfikując wszelkie problemy, którymi należy się zająć, zanim wpłyną na Twoją działalność lub spowodują kosztowne przestoje.

Więcej informacji:

FAXIKO Sp. z o.o., ul. Kopernika 31 10-513 Olsztyn

e-mail: info@faxiko.pl

tel. 895273488 895279864 895279797

error: Content is protected !!