Zakup kserokopiarki, czy jej wynajem? Które rozwiązanie jest dla Ciebie lepsze ?

Jednym z rozwiązań dla Klientów, którzy nie chcą inwestować środków w zakup nowych urządzeń biurowych jest skorzystanie z opcji wynajmu kopiarek.

Wynajem urządzeń jest prostą i klarowną opcją, która nie naraża użytkownika m.in. na koszty związane z naprawami serwisowymi urządzenia i wymianą materiałów eksploatacyjnych, czy technologicznym starzeniem się urządzenia.

W przypadku zakupu urządzenia, po dłuższym okresie eksploatacji przychodzi czas na okresową wymianę podzespołów typu : bębny, wywoływacze, elektrody łądujące . Bywa, że jest koszt ich wymiany jest wtedy wysoki, sięgający np. 4000 zł . Warto wówczas rozważyć, czy nie lepiej byłoby zakupić nowy sprzęt. A może właśnie  je wynająć ?

Wynajmując kopiarki otrzymujemy nowoczesne urządzenie, idealnie dopasowane do potrzeb. Może być to urządzenie monochromatyczne A4, większe obsługujące format A3 i urządzenia bardziej zaawansowane – obsługujące druk kolorowy. Większość z dostępnych u nas urządzeń standardowo wyposażone są w kolorowy skaner (skanowanie do pendrive’a , na dysk lokalny, na wskazany adres e-mail) i system kopiowania dwustronnego (duplex).

Jedynym kosztem wynajmującego jest miesięczny abonament zależny od ilości wykonanych wydruków. Rozliczenie następuje na podstawie wskazań licznika kopii w urządzeniu.   W ramach abonamentu dostarczamy bezpłatnie materiały eksploatacyjne (bez papieru) i części zamienne. Nieodpłatnie zapewniamy szybką opiekę serwisową i urządzenie zastępcze w przypadku wystąpienia awarii.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu kopiarek.

error: Content is protected !!